Kort antwoord
Lux maal oppervlak, gedeeld door lumen maal benutting maal onderhoudsfactor: dat is de formule. De plaatsing bepaalt of de uitkomst klopt.
Een verlichtingsberekening voor een industriële hal maak je door de benodigde verlichtingssterkte (in lux) te combineren met de afmetingen van de ruimte, de eigenschappen van de armaturen en een onderhoudsfactor. Zo bepaal je hoeveel armaturen je nodig hebt om overal een veilig en werkbaar verlichtingsniveau te garanderen. De secties hieronder beantwoorden de meest gestelde vragen over dit proces, van de benodigde invoergegevens tot de meest voorkomende rekenfouten.
29
armaturen van 20.000 lm voor 1.000 m² op 300 lux in het rekenvoorbeeld
0,65
benuttingsfactor van een gemiddelde hal
0,80
onderhoudsfactor in het voorbeeld; 0,90 in een schone hal met LED
Aantal armaturen = (E × A) / (Φ × η × MF).
Welke gegevens heb je nodig voor een verlichtingsberekening?
Zonder de juiste basisinformatie is elke berekening eigenlijk niet meer dan nattevingerwerk. Voor een betrouwbaar resultaat heb je minimaal de afmetingen van de ruimte, de gewenste verlichtingssterkte in lux, de lichtopbrengst van de armaturen in lumen en de reflectiewaarden van vloer, wanden en plafond nodig.
Concreet gaat het om de volgende invoergegevens:
| Gegeven | Wat u vastlegt |
|---|---|
| Ruimteafmetingen: | lengte, breedte en vrije hoogte (de hoogte waarop de armaturen worden gemonteerd ten opzichte van het werkvlak) |
| Verlichtingsnorm: | het vereiste luxniveau voor de specifieke werkzaamheden in de hal |
| Lichtopbrengst per armatuur: | de nuttige lichtstroom in lumen, gecorrigeerd voor de lichtdistributie van de optiek |
| Reflectiewaarden: | hoe licht of donker zijn de oppervlakken? Een donker betongrijze vloer absorbeert licht; witte wanden weerkaatsen het |
| Onderhoudsfactor (MF): | een correctiecoëfficiënt die rekening houdt met lichtverval en vervuiling over de tijd |
| Montagehoogte en -positie: | hoe hoger het armatuur, hoe groter het verlichtingsvlak, maar hoe lager de verlichtingssterkte op het werkvlak |
Hoe nauwkeuriger deze gegevens zijn, hoe betrouwbaarder de uitkomst. Een hal met zware machinerie vraagt ook om inzicht in eventuele obstakels, schaduwzones en specifieke werkplekken die extra aandacht verdienen. Wil je weten welke verlichtingseisen gelden voor jouw type omgeving? Bekijk dan de verlichtingsexpertise voor een goed startpunt.
Hoeveel lux is vereist in een industriële hal?
Dat hangt volledig af van wat er in de hal gebeurt. Algemene looproutes en opslagruimten vragen doorgaans 100 tot 200 lux, terwijl productiehallen met nauwkeurig werk al snel 300 tot 500 lux of meer vereisen. De Europese norm NEN-EN 12464-1 is hiervoor de leidende richtlijn.
Een praktisch overzicht van gangbare luxwaarden in de industrie:
| Activiteit | Richtwaarde |
|---|---|
| Gangpaden en verkeersroutes: | minimaal 100 lux |
| Algemene productieruimten: | 200 tot 300 lux |
| Machinebediening en assemblage: | 300 tot 500 lux |
| Fijnmechanisch werk, kwaliteitscontrole: | 500 tot 1000 lux |
| Buitenterreinen en laad/losdocks: | 20 tot 100 lux, afhankelijk van de activiteit |
Naast de gemiddelde verlichtingssterkte speelt ook uniformiteit een rol. De norm schrijft voor dat het verschil tussen de helderste en donkerste plek in een werkzone niet te groot mag zijn. Een slechte uniformiteit leidt tot vermoeidheid en verhoogt het risico op fouten of ongelukken. Voor specifieke sectoren zoals havens en terminals gelden bovendien aanvullende eisen die je niet wilt missen.
Hoe bereken je het aantal armaturen voor een hal?
Het aantal benodigde armaturen bereken je met de zogenoemde lumenformule: vermenigvuldig de gewenste verlichtingssterkte (lux) met de oppervlakte van de hal (m²), en deel dit door de lichtstroom per armatuur (lumen) vermenigvuldigd met de lichtbenuttingsfactor en de onderhoudsfactor. Het resultaat is het minimale aantal armaturen.
De basisformule ziet er als volgt uit:
Aantal armaturen = (E × A) / (Φ × η × MF)
Waarbij:
De variabelen in de formule
Stel: je wilt 300 lux realiseren in een hal van 50 bij 20 meter (1000 m²). Je gebruikt armaturen van 20.000 lumen, de lichtbenuttingsfactor is 0,65 en de onderhoudsfactor 0,80. Dan heb je (300 × 1000) / (20.000 × 0,65 × 0,80) = 300.000 / 10.400 = circa 29 armaturen nodig. Dit is een eerste indicatie; de uiteindelijke plaatsing bepaalt ook de uniformiteit.
Rekenhulp
Lumenformule: hoeveel armaturen heeft uw hal nodig?
Vul de lux, de afmetingen en de lichtstroom per armatuur in. De benuttingsfactor en de onderhoudsfactor kiest u uit de tabel; de formule uit dit artikel doet de rest.
Uitkomst van de lumenformule
armaturen
m²
vloeroppervlak
lm/m²
geinstalleerde lichtstroom
m
gemiddelde afstand tussen armaturen
De lumenformule geeft een gemiddelde en zegt niets over de gelijkmatigheid of over schaduw van machines en stellingen. Voor een offerte rekenen wij het ontwerp door in DIALux met de gemeten lichtverdeling van het armatuur.
Wat is een onderhoudsfactor en waarom beïnvloedt die je berekening?
De onderhoudsfactor (MF) is een getal tussen 0 en 1 dat aangeeft hoeveel licht een installatie na verloop van tijd nog levert ten opzichte van de beginwaarde. Hoe meer een armatuur veroudert of vervuilt, hoe lager de MF. In industriële omgevingen met stof, rook of hoge temperaturen kan de MF aanzienlijk lager uitvallen dan in een kantooromgeving.
De onderhoudsfactor is opgebouwd uit meerdere componenten: het lichtverval van de lichtbron zelf (LLMF), de vervuiling van het armatuur (LSF) en de vervuiling van de ruimte (RSMF). In de praktijk wordt voor industriële hallen vaak een MF van 0,70 tot 0,80 gehanteerd, maar in omgevingen met veel stof of chemische dampen kan dit dalen naar 0,60 of lager.
Waarom is dit zo belangrijk? Als je de onderhoudsfactor te optimistisch inschat, ontwerp je een installatie die na een jaar of twee al onder de vereiste luxwaarden presteert. Kies je voor kwalitatief hoogwaardige industriële LED-armaturen met een laag lichtverval en een goede beschermingsgraad, dan kun je een hogere MF rechtvaardigen en heb je uiteindelijk minder armaturen nodig.
Wanneer is een softwaresimulatie beter dan een handmatige berekening?
Zodra een hal complexer wordt, denk aan meerdere zones met verschillende luxeisen, obstakels zoals machines of stellingen, hoge montagepunten of een onregelmatige plattegrond, schiet een handmatige berekening tekort. Handmatige berekeningen geven een gemiddelde, maar software toont de werkelijke lichtverdeling inclusief schaduwzones en hotspots.
Professionele verlichtingssoftware zoals DIALux of Relux werkt met de exacte fotometrische bestanden (IES of LDT) van de armaturen en berekent punt voor punt de verlichtingssterkte op het werkvlak. Dit maakt het mogelijk om:
Wat een simulatie toevoegt
Voor eenvoudige, rechthoekige hallen met uniforme activiteiten volstaat een handmatige berekening als eerste indicatie. Zodra de situatie complexer wordt of er normen gehaald moeten worden voor veiligheid of certificering, is een simulatie onmisbaar. Meer weten over wat een gedegen verlichtingsontwerp inhoudt? Bekijk dan het beschikbare lichtadvies voor industriële projecten.
Lichtberekening
Wij rekenen uw hal door met de gemeten lichtverdeling
De lumenformule geeft een aantal; een berekening in DIALux laat zien waar het licht valt. Stuur de afmetingen, de vrije hoogte en de activiteiten per zone. U krijgt per zone de verlichtingssterkte en de gelijkmatigheid, met de LDT-bestanden van onze armaturen.
Kosteloos en vrijblijvend · Reactie binnen 1 werkdag door een engineer
Welke fouten zorgen voor een onnauwkeurige verlichtingsberekening?
In de praktijk gaat het vaker mis dan je zou verwachten. De meest voorkomende oorzaken zijn een te optimistische onderhoudsfactor, het negeren van reflectiewaarden, het gebruik van totale lumenoutput in plaats van nuttige lichtstroom, en het niet meenemen van obstakels of zones met afwijkende eisen. Elk van deze fouten leidt tot een installatie die in de praktijk tekortschiet.
Dit zijn de valkuilen die het vaakst voorkomen:
Zelfcheck
Zit een van deze fouten in uw berekening?
Loop de lijst na voordat u armaturen bestelt. Elke fout leidt tot een hal die na installatie te donker is.
- Werken met bruto lumen: fabrikanten vermelden soms de lichtstroom van de lichtbron zelf, niet de nuttige lichtstroom van het complete armatuur. Het verschil kan 10 tot 25 procent bedragen.
- Onderschatten van de montagehoogte: hoe hoger het armatuur hangt, hoe lager de verlichtingssterkte op het werkvlak. Een verschil van twee meter hoogte heeft een aanzienlijk effect.
- Geen rekening houden met de ruimtegeometrie: in een smalle, hoge hal gedraagt licht zich anders dan in een brede, lage hal met dezelfde oppervlakte.
- Vergeten van de onderhoudsfactor of te hoog inschatten: in industriële omgevingen met stof of dampen veroudert verlichting sneller dan in schone ruimten.
- Uniformiteit buiten beschouwing laten: een gemiddeld luxniveau zegt niets over donkere hoeken of onverlichte werkzones.
- Geen rekening houden met de lichtkleur: de kleurtemperatuur en kleurweergave-index (Ra) beïnvloeden hoe goed medewerkers details kunnen onderscheiden, ongeacht het luxniveau.
Een solide berekening begint bij correcte invoergegevens en eindigt bij een kritische toetsing van de uitkomst aan de praktijk. Twijfel je over de juiste aanpak voor jouw specifieke situatie? Dan is het verstandig om ook buitenlocaties en terreinen mee te nemen in je ontwerp.
Armaturen voor hallen
Voorbeeld uit de praktijk: VPK Paper

Project · Papierindustrie
Verlichting in de papierfabrieken van VPK Paper
Snapper HT in AC-uitvoering in en rond de papiermachine, waar hitte, stoom en hoge luchtvochtigheid eerdere LED-oplossingen deden uitvallen. De gelijkmatigheid ligt tussen 0,40 en 0,60 over de verschillende gebieden.
98
Snapper HT-armaturen van 35 W
100 tot 200 lux
in de machine, getoetst aan EN 12464-1
+120 °C
in de extreemste gevallen in en rond de machine
VPK Paper wilde de verlichting in zijn papierfabrieken in België ombouwen naar LED. In en rond de papiermachine loopt de temperatuur in de extreemste gevallen op tot +120 °C, met stoomontwikkeling en zeer hoge luchtvochtigheid. Eerder geprobeerde LED-oplossingen hielden het geen van alle vol. JEL verzorgde het lichtontwerp en de engineering, ontwierp de installatie en leverde 98 Snapper HT-armaturen in AC-uitvoering, met 35 W per armatuur. De installatie levert 100 tot 200 lux in de machine, met een gelijkmatigheid tussen 0,40 en 0,60 over de verschillende gebieden.
Die waarden zijn afgestemd op werkzaamheden aan en rond de machine, niet op fijne visuele taken; in bijvoorbeeld een montagehal zijn hogere waarden nodig. Het vereiste luxniveau volgt dus uit de taak per gebied, niet uit één getal voor de hele hal. Een berekening begint daarom met de indeling in zones en de activiteiten die er plaatsvinden.
De omgeving weegt in de berekening even zwaar mee. Hitte, stoom en vocht bepalen hoe een armatuur zich na jaren gedraagt, en daarmee welke onderhoudsfactor realistisch is.
Lees meer over het project VPK Paper
Verder lezen
Hoe JEL Products helpt met verlichtingsberekeningen
Een correcte verlichtingsberekening is de basis van elke succesvolle industriële verlichtingsinstallatie, maar de stap van berekening naar een werkende, veilige en duurzame oplossing vraagt meer dan alleen de juiste formule. JEL Products begeleidt organisaties door het volledige traject, van de eerste lichtberekening tot en met installatie en inbedrijfstelling.
Wat JEL Products concreet biedt:
- Professioneel verlichtingsontwerp op basis van jouw halafmetingen, activiteiten en geldende normen
- Softwaresimulaties in DIALux of vergelijkbare tools, inclusief fotometrische bestanden van de eigen armaturen
- Advies over de juiste armatuurkeuze voor jouw omgeving, inclusief IP-klasse, temperatuurbestendigheid en onderhoudsvriendelijkheid
- Begeleiding bij subsidietrajecten en financieringsmogelijkheden voor energiezuinige LED-verlichting
- Complete ontzorging: van engineering en mastfundering tot installatie en onderhoud
Of het nu gaat om een productiehal, een buitenterrein, een klimaatkamer of een omgeving met extreme omstandigheden, er is altijd een oplossing die past bij de werkelijke situatie ter plaatse. Neem gerust contact op via de contactpagina voor een vrijblijvend gesprek over jouw verlichtingsproject.
Gerelateerde artikelen
- Wat zijn de eisen aan verlichting in de glasindustrie bij hoge temperaturen?
- Welke problemen ontstaan door corrosie bij havenverlichting?
- Hoe voorkom je verblinding bij reach stackers en heftrucks?
- Hoe verlicht je een overslaghal of logistiek centrum efficiënt?
- Hoe verbetert verlichting de veiligheid in een haven?

